Október = mesiac Melissa & Doug: prečo sú tieto hračky úspešné?

Autor: DK

Mená v názve spoločnosti Melissa & Doug, čoraz známejšej americkej značky medzi kreatívnymi hračkami, vyrábajúci kvalitné hračky pre malých aj veľkých, odkazujú na dve skutočné osoby. Spoločnosť bola založená v roku 1988 v Dougovej rodičovskej garáži a odvtedy sa stala známou po celom svete. Otvorili už niekoľko zahraničných tovární.

Dôvod ich úspechu nie je náhodný. Ich výrobky sú obľúbené, lebo podporujú najintenzívnejšie sa rozvíjajúce vývojové okno detí do troch rokov veku s vysoko kvalitnými hračkami, tj. ich zrak, sluch a priestorovú orientáciu. Je to obdobie, keď je obzvlášť dôležité obklopiť naše deti hračkami, ktoré sú inšpiratívne a kreatívne.

Obaja podnikatelia tvoria jeden pár v živote, takže ich vlastné deti mohli na hry ako prvý dávať spätnú väzbu. Vďaka starostlivému dizajnu majú ich hračky všetko, čo malé dieťa potrebuje. Hračky Melissa & Doug sú starostlivo navrhnuté. Príjemný pocit a čistý vzhľad ich drevených hračiek nabáda deti k tvorivosti. S jednoduchými drevenými figúrkami sa deti hrajú celé príbehy. Sú schopní sa s nimi baviť, či už sami alebo v spoločnosti, pretože ich fantázia sa môže voľne vznášať.

First Play hračky, drevené vkladačky, vzdelávacia doska a hry na rozvoj zručností sú nadčasové a zaručene kvalitné hračky, ktoré vám bezvedomky rozvíjajú detí.

Kreatívny herný dizajn

S kreatívnou hrou na vyškrabovanie možu robiť nádherné obrázky. Stačí chytiť drevenú paličku a navrhnúť majstrovské dielo.

Ďalším ich obľúbeným kreatívnym produktom je sada na maľovanie vodou, ktorá je vynikajúcou cestovnou hračkou. Potrebujete len trochu vody na doplnenie do špeciálnej fixky. Tento vzrušujúci zošit obsahuje prefarbiteľné listy a pero s možnosťou opätovného naplnenia vodou. Na špeciálnych listoch môže dieťa bez rozmazania maľovať kúzlom tohto pera. Farby sa objavujú na špeciálnych listoch pod vplyvom vody a potom ich možno po zaschnutí znovu použiť.

Týmto skvelým nápadom zasiahli výrobcovia dve muchy jednou ranou. Vďaka ľahko uchopiteľnej čarovnej fixky budú mať aj malé deti väčšiu chuť k tvorbe, na druhej strane rodičia tiež ľahšie dovolia túto hru, pretože vedia, že nebude všade farba, aj keď nedávajú na nich neustále pozor. Preto musíte sa s týmito hračkami oboznámiť, lebo vo všetkych nájdete plus, čo uľahčuje život rodinám s malými deťmi, ktoré sú často prepracované.

Ikonické hry Melissa & Doug

Medzi ich výrobkami sú najobľúbenejšie hry na rozvoj zručností, koordinácie oko-ruka, ako napríklad kreatívna doska zámky. Je to pomerne náročná vedmostná hra. Je vhodný darček pre zvedavé detičky, ktoré veľmi radi otvárajú a zatvárajú zámky, len aby sa dozvedeli, čo sa za dvierkami schováva. A veru spočiatku to nie je také ľahké. Hračka je vhodná pri učení farieb, čísiel, zvierat a mnoho ďalších vedomostí. Toto je hra, ktorá spája každú vekovú skupinu od 1 do 99 rokov. Malé preto, lebo ešte nevedia otvoriť rôzne zámky, a veľké kvôli potešeniu z babrania sa. Takéto a podobné hry sú vynikajúce pre rozvoj jemnej motoriky.

Výrobky Melissa & Doug si môžete kúpiť aj z pohodlia domova z našej online ponuky. Vedľa naozaj malých si tu aj staršie deti nájdu zmysluplné voľnočasové aktivity.

A ak október, tak v znamení tejto značky. Celý mesiac nakupujete tieto fantastické hračky so zľavou 15%.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *