COVID-19

Aktualizácia – 1.6.2020

A je to tuuuuu…. S radosťou Vás očakávame v Šamoríne PO-PIA od 9.30 do 15.30hod.

Predajňa Šaľa bude pre Vás otvorená od 15.6.2020, takže ešte prosíme o chvíľku trpezlivosti.

 

Andrea a Eva

 

******************************************************

Aktualizácia – 22.5.2020

Máme pre Vás dobrú správu… Od 1. júna otvárame obchod v Šamoríne, síce s upravenými otváracími hodinami, ale konečne už sa čoskoro uvidíme.

Bohužiaľ predajňu v Šaľi ešte nevieme otvoriť, nakoľko nemáme na to kapacity, ale tvrdo pracujeme riešení. Hľadáme miestnu brigádničku na tri dni v týždni od 9.30 do 17.00hod. Ak náhodou niekoho poznáte, kto je spolahlivá, má rada hračky a hľadá prácu na leto, môže sa nám ozvať na tel. čísle: 0903 27 16 16.

Sledujte nás na FB a IG, budeme Vás informovať.

Takže vidíme sa o pár dní! Andrea a Eva

******************************************************

Aktualizácia – 6.5.2020

Dnešným dňom sme sa posunuli bližšie k „normálnemu životu“ a so spojením fázy 2 a 3 otvárajú ďalšie obchody, ale školy a škôlky zostávajú naďalej zatvorené. Bohužiaľ to nám komplikuje obchodný život. Aj my by sme sa už konečne vrátili ku Vám do našich predajní, ale je to ťažké ak máte doma deti… Ale iste to mnohí z Vás pozná. Ale každopádne pracujeme na riešení a plánujeme aj my otvoriť predajne postupne. Najprv musíme zaplniť regále a riadne vydezinfikovať obchody. Sledujte nás na FB a IG, budeme Vás informovať.

E-shop a osobný odber naďalej funguje.

Andrea a Eva

******************************************************

Aktualizácia – 22.4.2020

Vážení zákazníci,

ako viete od dnes (22.4.2020) majú zelené aj obchody do 300m2, teda mohli by sme otvoriť pobočky pre Vás. My sme sa však rozhodli, že otvoríme neskôr, vyčkáme minimálne koniec prvej fázy, možno aj tú druhú. Dajte nám prosíme čas, aby sme to premysleli, lebo nebude to také jednoduché ako to vyzerá. Naviac máme doma malé deti, s ktorými každodenne aj my sa musíme učiť. Naďalej platia prísne hygienické opatrenia, a nakoľko máme rady našu prácu aj Vás, chceme aby Váš nákup bol príjemný ako doteraz.

E-shop a osobný odber (podľa podmienok nižšie) naďalej funguje.

Za pochopenie ďakujeme. Držte sa!

Andrea a Eva

******************************************************

16.3.2020

Vážení zákazníci,

v súvislosti so šírením COVID-19 naša firma zavádza preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych. Preto si Vás dovoľujeme upozorniť, že naše maloobchodné predajne v Šamoríne a v Šali sú pre širokú verejnosť zatvorené do odvolania.

Naši kolegovia spracujú Vaše objednávky a iné dopyty e-mailom, cez e-shop alebo telefonicky v bežnej pracovnej dobe. .

Objednávky cez e-shop prijímame a distribuujeme kuriérom bez obmedzení. Prosíme Vás, ak je to možné, aby ste pri nákupe preferovali možnosť doručenia objednávky kuriérom a platbu kartou online alebo prevodom na účet pre obmedzenie osobného kontaktu. Pozor, vzhľadom na prebiehajúcu situáciu kuriér prijíma platby na dobierku iba platobnou kartou, nie v hotovosti.

Osobný odber na predajniach neodporúčame, ale v prípade potreby je možný pri platbe prevodom na účet alebo kartou online, platia však sprísnené hygienické pravidlá, vrátane vstupu do predajne po jednom a s rúškom. Náš kolektív dbá na zvýšené hygienické požiadavky. Pre konkrétne informácie ohľadom vydania tovaru Vás kontaktujeme osobitne pre bezproblémový priebeh.

V Šamoríne je možné vyzdvihnutie objednávky každý pracovný deň od 8.00 do 12.00 hod. S pobočkou v Šali pracujeme obmedzene (týždenne 1-2krát medzi 10-12.00 hod), tj. presný termín vyzdvihnutia konzultujeme s každým osobitne.

V prípade otázok alebo nejasností nás prosím kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Ďakujeme za porozumenie a za prípadné zdržania a nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

Little Rabbit