Otváracie hodiny počas sviatkov a v Novom roku

Milí zákazníci!

Ďakujeme Vám za celoročnú priazeň a že ste boli s nami. Prišiel čas na oddych v kruhu rodiny a priateľov, preto aj my trošku spomalíme. Naše obchody v Šamoríne a v Šali budú zatvorené do 9.1.2022, tj. stretneme sa 10. januára 2022. Samozrejme to závisí aj od situácie s Covidom…

E-shop naďalej funguje, ale objednávky budú vybavené až 10. januára 2022.

Za pochopenie ďakujeme a prajem Vám krásne sviatky.

Kolektív Little Rabbit

——————————

COVID-19

10.12.2021 – Aktualizácia

Vážení zákazníci,

v súvislosti s aktuálnymi vyhláškami, obchod v Šamoríne sme otvorili pre Vás. Bohužiaľ musíme fungovať v režime OP (očkovaní, prekonaní). Pre režim základ naďalej fungujeme ako výdajné miesto

Obchod v Šali máme naďalej zatvorený bez možnosti výdaju pre osobný odber.

V prípade otázok alebo nejasností nás prosím kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Ďakujeme za porozumenie a za prípadné zdržania a nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

Little Rabbit

——————————

25.11.2021

Vážení zákazníci,

v súvislosti so šírením COVID-19 a platnej vyhlášky naša firma zavádza preventívne opatrenia pre minimalizovanie šírenia nákazy a ochranu Vášho zdravia aj zdravia našich kolegov a ich blízkych. Preto si Vás dovoľujeme upozorniť, že naše maloobchodné predajne v Šamoríne a v Šali sú pre širokú verejnosť zatvorené do odvolania (predbežne do 15.12.2021).

Naši kolegovia spracujú Vaše objednávky a iné dopyty e-mailom, cez e-shop alebo telefonicky v bežnej pracovnej dobe. .

Objednávky cez e-shop prijímame a distribuujeme kuriérom bez obmedzení. Prosíme Vás, ak je to možné, aby ste pri nákupe preferovali možnosť doručenia objednávky kuriérom a platbu kartou online alebo prevodom na účet pre obmedzenie osobného kontaktu. Pozor, vzhľadom na prebiehajúcu situáciu kuriér prijíma platby na dobierku iba platobnou kartou, nie v hotovosti.

Osobný odber na predajniach neodporúčame, ale v prípade potreby je možný pri platbe prevodom na účet alebo kartou online, platia však sprísnené hygienické pravidlá, vrátane vstupu do predajne po jednom a s rúškom. Náš kolektív dbá na zvýšené hygienické požiadavky. Pre konkrétne informácie ohľadom vydania tovaru Vás kontaktujeme osobitne pre bezproblémový priebeh.

V Šamoríne je možné vyzdvihnutie objednávky každý pracovný deň od 10.00 do 13.00 hod. S pobočkou v Šali pracujeme obmedzene (len na základe tel. dohody), tj. presný termín vyzdvihnutia konzultujeme s každým osobitne.

V prípade otázok alebo nejasností nás prosím kontaktujte, radi Vám pomôžeme.

Ďakujeme za porozumenie a za prípadné zdržania a nepríjemnosti sa vopred ospravedlňujeme.

Little Rabbit