Doručenie a platby

Objednávky zrealizované v našom internetovom obchode zasielame kuriérskou spoločnosťou SPS a sú doručované do 24 hodín od odoslania – t.j. nasledujúci pracovný deň od odoslania zákazníka ohľadom doručenia kontaktuje kuriér a dohodne sa s ním na termíne doručenia zásielky. V prípade, že sa zákazník nevyskytuje na dodacej adrese má možnosť sa s kuriérom dohodnúť na náhradnom bezplatnom termíne doručenia.

Kuriérska spoločnosť doručuje zásielky počas pracovného dňa od 8.00 do 17.00 hod. Odporúčame zákazníkom, ak sa nevyskytujú počas dňa na domácej doručovacej adrese zvoliť na doručenie adresu pracoviska. Pohyb zásielky je možné sledovať prostredníctvom internetu vložením čísla zásielky do vyhľadávania, ktoré zákazníkovi oznámime v notifikácii o odoslaní zásielky: http://www.sps-sro.sk/sk/ .

Úhrada je možná:

na dobierku – platba v hotovosti kuriérovi pri prevzatí zásielky
vopred prevodom na účet – realizuje sa až po potvrdení objednávky a zaslaní podkladov k platbe vzhľadom na možnosť zmeny objednávky alebo uplatnenia zľavy. Objednávky odosielame po prijatí platby na náš účet.

Platobnou kartou – Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete.Prijímame platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky GP Webpay pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

V prípade rozdelenia objednávky sa platí poštovné za každú zásielku zvlášť.

Platby za doručenie tovaru kuriérom:

Výška poštovného závisí od hodnoty objednávky a spôsobu platby:

do 70€nad 70€nad 150€dobierkana účet
Kuriér (Slovensko)4,50€0,00€0,00€1,50€0,00€
Kuriér (Česko)10,00€10,00€10,00€1,50€
Osobný odber0,00€0,00€0,00€0,00€0,00€

Pre objednávky s hmotnosťou nad 50kg sa poštovné zdarma nevzťahuje. Cena dopravy bude zákazníkovi vypočítaná a oznámená podľa váhy tovaru.

Pri objednaní tovaru nad 150 EUR je kupujúci povinný uhradiť vybraný tovar do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky vopred prevodom na účet predávajúceho. Ak nie je záloha za objednaný tovar uhradená do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky predávajúci označí objednávku za neplatnú a tým zaniká obchodný vzťah medzi predávajúcim a kupujúcim.

Osobný odber – bez poplatku na adrese:

T&D Trading s.r.o., Jasná 278/7, 929 01 Veľké Dvorníky, alebo Little Rabbit, Školská 41, 931 01 Šamorín, po prijatí emailu, že je objednávka pripravená na prevzatie. Objednávky je potrebné vyzdvihnúť do 4 pracovných dní od emailovej notifikácie. Ak objednávka nebude vyzdvihnutá, tovar bude vrátený do ďalšieho predaja. Ak si zákazník nemôže objednávku v termíne vyzdvihnúť prosíme kontaktovať nás emailom alebo telefonicky ohľadom potvrdenia termínu vyzdvihnutia.
Platba pri osobnom odbere nie je možná kartou len v hotovosti.

Poštovné do zahraničia:

Objednávky do zahraničia zasielame len na základe platby vopred prevodom na účet. Do príkazu na úhradu je potrebné uviesť, že bankové poplatky hradí kupujúci.
Poštovné je zákazníkovi oznámené pri potvrdení objednávky a je kalkulované podľa cenníka prepravcu. Pre zasielanie do zahraničia sa poštovné zdarma nevzťahuje.