O Nás

„Hra je jeden z najefektívnejších spôsobov, ako
zjednodušiť život. Presne to sme robili ako deti, ale v
dospelosti sme si hrať zabudli.“ (Albert Einstein)

Vážení zakazníci,

vítame Vás na našej stránke e-shopu littlerabbit.sk, kde nájdete široký sortiment hračiek, oblečení, ktorý Vás určite zaujme a každý nájde to, čo hľadá alebo si vyberie z našej bohatej ponuky. Ako rodičia sme každý jeden produkt vyberali starostlivo, ktoré musia spĺňať vysoké kritérium kvality, kreativity a musia byť zdravotne nezávadné. Každé dieťa potrebuje dostatok voľnosti na skúmanie okolitého sveta. Hračky podporujú rozvoj Vašich detí, napĺňajú ich predstavy, motivujú a inšpirujú ich k tvorivosti, nechávajú pracovať detskú fantáziu a kreativitu.
Detskú myseľ je potrebné neustále rozvíjať a to najlepšie nenásilnou a nenáročnou formou a práve vhodne zvolená hračka prinesie dieťaťu uspokojivý pocit z hrania a zároveň ho vo vývoji posúva ďalej. Nechajme svoje dieťa vyniknúť v tom čo má rado – keď je spokojné dieťa, získava aj rodič.

Naša hlavná myšlienka môže znieť ako klišé, ale hlavným cieľom je spokojný zákazník, prijateľné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreatívne hračky, ktoré potešia malých aj veľkých, pretože toto by malo byť cieľom každej schopnej a modernej firmy v tomto odbore.

Radosť z naozaj úžasných hračiek, jednoducho tá úplne obyčajná radosť zo života. Skúsme si my, dospelí, predstaviť do akého sveta fantázie sa môžu naše deti prostredníctvom hračiek ponoriť, akú radosť im hra a zábava môže priniesť.

Stále viac skutočne moderní rodičia hľadajú pre svoje deti oblečenie, ktoré zodpovedá ich štýlu, preto prišla myšlienka spojiť do jedného e-shopu oblečenie a hračky. Ako aj pri hračkách, aj tu sme sa snažili vybrať jednoduchý design v kvalitnom prevedení, hlavne jednoduché, štýlové oblečenie bez zbytočných čačiek, len tak čisté línie, kvalitné materiály. Ponúkame detské oblečenie od Small rags a Mile, a postupne budeme dopĺňať aj ďalšie produkty. Nájdete u nás štýlové veci pre malé bábätká, batoľatá, škôlkarov aj školákov.

Dúfame, že budeme získavať stále viac spokojných zákazníkov a stanete sa nimi aj Vy.

Príjemné nakupovanie!

Váš tím Little Rabbit