Filozofia firmy znie: “Prvotriedna služba v prospech a radosť detí”

Haba ponúka hračky a doplnky, ktoré sú perfektne zosúladené s potrebami detí. Obrovská škála rôznych produktov vám zaručí, že možno kúpiť vhodné produkty pre každú vekovú skupinu. Pre najmenších je k dispozícii veľký výber hrkálok z dreva, ktoré sú čiastočne doplnené farebnými perlami, takže podporujú jemnú motoriku a podnecujú k hraniu. Pre bábätká, ktoré začínajú byť mobilné, ponúka Haba rôzne chodítka, ktoré podporujú dieťa k chodeniu hravou formou.
Pre rozvoj motorických schopností sú vhodné rôzne vkladačky, skladačky, puzzle a navliekacie hry, s ktorými sa vedia deti dlho zamestnať a popri tom sa rozvíjajú všetky zmysly.
Všetky produkty od Haba sú ideálne aj ako darček pre výnimočné situácie ako je narodenie dieťaťa alebo narodeniny. Kto by nechcel darovať originálny, estetický a ešte k tomu aj pedagogicky hodnotný darček, ktorý rozvíja obdarované dieťa?
Hračky od Haba sú dnes medzi prvými v rebríčku najkvalitnejších hračiek. Haba znamená vysoká kvalita produktov a zároveň aj vysoká pozornosť ochrane životného prostredia.
Či sa jedná o hračky alebo nábytok, všetky produkty vyrobené firmou Haba podliehajú prísnym kontrolám na škodlivé látky a sú vyrobené zo 100% prírodných, nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov.
V Nemecku či v Rakúsku nájdete sotva dobré hračkárstvo, kde nie sú zastúpené výrobky od Haba.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.