Predstavujeme Vám Milaniwood

BLOG Predstavujeme Vám Milaniwood

Autor: LR

Milujeme zavedenie nových značiek, ktoré ľudia milujú, ale niekedy máme na sklade značky, o ktorých ľudia nepočuli. Pre malý podnik, hlavne na internete, to môže byť zložitá vec. Ľudia túto značku nevidia alebo o nej často len počujú a určite ju nehľadajú.

Robíme to preto, lebo niekedy je značka taká dobrá, nápady tak zábavné, že chceme aj mi sa zahrať, a chceme vám tieto značky predstaviť.

Milaniwood je talianska spoločnosť, ktorá od roku 2008 vytvára, vyrába hračky. Milaniwood navrhuje a vyrába svoje krásne unikátne hračky v Taliansku.

Katalóg Milaniwood hračiek sa skladá z prvkov dizajnových a zábavných, tvorivých, vzdelávacích, bezpečných hračiek a hier. Spoločnosť venuje veľkú pozornosť trendom na trhu a zdôrazňuje výrobu vysoko kvalitných, dlhodobých a ekologických výrobkov.

Každá hračka značky Milaniwood je vyrobená z dreva FSC. Čo je to? Rada pre správu lesov (Forest Stewardship Council – FSC) dohliada, aby certifikované lesy boli spravované s ohľadom na ľudí, voľne žijúce zvieratá a životné prostredie.

Pozrite sa na hračky, od ktorých deti sa zbavia obrazovky a začnú sa hrať navzájom. Všetko, čo dosiahne, je jeho víťazstvo! Tieto hračky sa dajú hrať samy, zvyšujú zručnosť a šikovnosť a tiež zdravé súťaženie proti súrodencom alebo priateľom.

Vo veku, keď sa používanie prstov a jemných motorových zručností znižuje v dôsledku času stráveným pred obrazovkou a skráti sa čas na kreslenie, písanie alebo jednoducho na hranie, tieto hračky sú skvelým spôsobom, ako vrátiť tieto zručnosti.

Radi by sme Vám v krátokosti predstavili v tejto niektoré skvelé ich výrobky:

Lietajúca húsenica

Odporúčaný vek: 4+

Pripraviť sa – pozor – LETÍM
Skvelá spoločenská hra s veľkou potrebou šikovnosti. Cieľom je dostať húsenicu cez červený krúžok. Pozor: nie je to také jednoduché ako to vyzerá…

Hodnotenie autora: (4/5)
Viac info a cena: TU

Bláznivý palác

Odporúčený vek: 5+

Ja som kráľom hradu!
Myšlienkou tejto hry je v podstate vybudovať palác a aby na konci hry bola vaša malá postavička vyššie ako súperova. Aby to nebolo také ľahké, musíte stavať podľa hodu s priloženou kockou….
Výborná spoločenská hra, treba to vyskúšať!

Hodnotenie autora: (5/5)
Viac info a cena: TU

Mikádo

Odporúčaná vek: 5+

Krásne, dlhé palice, vynikajúca dekorácia do moderných bytov a samozrejme výborná spoločenská hra, kde každá palica má inú hodnotu. Víťaží ten, kto má najvyšší súčet vytiahnutých palíc…

Hodnotenie autora: (5/5)
Viac info a cena: TU

Samozrejme to z ďaleka nie je všetko, existuje ich oveľa viac. Pozrite sa na všetky TU.

Ďakujeme, že sa „hráte“ s nami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *