Tip na darček #1: Najkrajšie hračky od Little Dutch

BLOG Tip na darček #1: Najkrajšie hračky od Little Dutch

Autor: DK

Little Dutch, je to pravdepodobne jedna z najsladších a najkrajších značiek v oblasti hračiek pre najmenších, ktorá pochádza z Holandska. V tomto blogovom príspevku sa môžete zoznámiť s ich krásnymi detskými hračkami. Zbierka drevených hračiek od Little Dutch je obrovská, u ktorých sladké ružové, modré a mätové farby dokonale ladia s drevom.

Little Dutch vyvíja funkčné, bezpečné a vysoko kvalitné výrobky pre bábätká a deti. To pod heslom „užite si malé veci“. Aký krásny slogan, jeden, ktorý aj my plne podporujeme. Dobré hračky inšpirujú, relaxujú a rozveseľujú každodenné chvíle hry a vytvárajú krásne spomienky. Nechajte svoje dieťa vychutnať si príjemné zážitky z Holandska.

Spoločnosť Little Dutch sa okrem toho usiluje o nadčasový vzhľad a starostlivé dokončenie svojich výrobkov. Materiály, farby a vzory sú vkusne vybrané tak, aby malé predmety dodali vášmu interiéru príjemnú atmosféru.

Začnime s najmenšími. Aj táto značka ponúka prekrásne plyšové hračky, maznáčiky, závesné hračky ako aj hrkálky. Samozrejme všetky v ich pastelových farbách. Naše deti ich milovali. Ale naj zo všetkých sú bábiky s menami Rosa a Jim. Majú na sebe retro, farebne ladené oblečenie. Tvár a vlasy sú krásne vypracované. Nakoľko sú mäkké, sú vhodné pre bábätká. Predávajú sa v 3 veľkostiach S – 10cm, M – 35cm a L – 50cm. Jednoducho to bude láska na prvý pohľad

Aj ďalšia veková kategória, detí do 3 rokov si nájdu svoje. Do detailov prepracované drevené hračky z vysoko kvalitného dreva a s krásnou povrchovou úpravou nemôžu chýbať ani z jednej detskej izby. Tieto hračky ponúkajú deťom rôznorodé aktivity, ktoré zaistia vášmu dieťaťu hodiny zábavy. Drevená kocka s aktivitami patrí od kategórie montessori hračiek. Každá strana hracej kocky ponúka iný typ aktivity. Deti môžu točením koliesok trénovať jemnú motoriku, vkladať rôzne tvary do otvorov a tým rozvíjať logické myslenie. Samozrejme je aj v ružovej farbe.

Pozrite si túto nádhernú dúhu, ktorá je didaktická hračka podporujúca rozvoj dieťaťa. Ľahko z nej postavíte cestu, dráhu, vežu. Fantázií sa medze nekladú.

A asi najväčší hit pre túto vekovú kategóriu je zatĺkačka. Nepoznám dieťaťa, ktoré nemá rádo hru s kladivom. Táto hra je ďalšia výborná pomôcka na tréning jemnej motoriky a koordinácie.

Ako sami vidíte, výber je obrovský a je o čom písať. Myslím si, že toľko informácií naraz je dosť a je z čoho sa inšpirovať. Nabudúce si pozrieme hračky na veľké deti a aktuálne novinky tejto značky.

Ďakujem za čítanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *